Sponzoři a partneři klubu

Statutární město Prostějov - hlavní partner klubu

www.prostejov.eu
Prostějov je významným historickým městem ležící v samotném srdci Hané, má asi 50 000 obyvatel. Řadí se mezi města s vyspělým strojírenským a oděvním průmyslem. Nejvýznamějšími kulturními památkami jsou: Nová radnice, Národní dům - divadlo, Zámek a Špalíček - zbytky bývalého židovského města.

WSM

wsmrobot.com
World Systems Market Inc. je americká softwarová a vývojářská společnost se sídlem v New Yorku. Dlouhodobě se zabýváme vývojem automatických obchodních systémů pro kapitálový trh. Hlavním produktem je FOREX ROBOT WSM. Robot, který bez emocí a bez únavy obchoduje za Vás. Jsme výhradní tvůrci, vlastníci a distributoři těchto unikátních softwarů.WSM je také generálním partnerem 1. ligy.

Olpran spol. s r. o.

www.olpran.cz
Výrobce horských a jiných jízdních kol. Společnost Olpran s r. o. se zabývá prodejem a výrobou jízdních kol od roku 1993. Olpran dále nabízí veškeré cyklistické příslušenství a potravinové doplňky.

FCC

www.fcc-group.eu
FCC – poskytovatel služeb odpadového hospodářství ve střední a jihovýchodní Evropě. Firma FCC (dříve A.S.A.) je jednou z nejvýznamnějších evropských firem, zabývajících se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb. V České republice působí od roku 1992. V současné době tvoří skupinu FCC v ČR 20 samostatných ekonomických subjektů. FCC v ČR je prostřednictvím společnosti .A.S.A. International Environmental Services GmbH součástí nadnárodní skupiny FCC Group, jejímž lídrem je španělská společnost FOMENTO DE CONSTRUCCIONES Y CONTRATAS, S.A. (FCC).

ADR System spol. s r.o.

http://www.adrnapravy.cz/
Hlavním těžištěm práce firmy ADR System je distribuce náprav pro těžké stavební, silniční a zemědělské vleky a stroje, včetně zabezpečení náhradních dílů. ADR Group je skupinou firem, která působí na světovém trhu více jak 50 let v oblasti transportních – přepravních systémů. Filozofií firmy je být vždy ve špičce technického vývoje a nabídnout kvalitu za solidní cenu.


Freshka

www.foodmax-group.com
Freshka je značka potravin, která pracuje v oblasti potravin a distribuce. Zdravá výživa a kvalitní výživa jsou prioritou naší společnosti. Spoléháme se na zavedená opatření kontroly kvality v různých fázích distribučního procesu. Tato opatření mají zajistit pozitivní dopad na zdraví, bezpečnost a životní prostředí spotřebitelů. Naše společnost spolupracuje s distributory z celého světa, exportujeme naše výrobky do několika evropských zemí: České republiky, Německa, Rakouska a Polska.Tipsport

www.tipsport.cz
Tipsport a. s. je největším provozovatelem kurzových sázek na sportovní události v Česku. Firma byla založena v roce 1991 v Berouně skupinou deseti osob, v jejímž čele stál Vratislav Randa. První pobočka byla založena v květnu 1991.O tři roky měla firma již přes 50 poboček, v roce 2003 již 780 poboček, v roce 2013 má firma podle údajů na svých oficiálních stránkách celkem 980 poboček po celé ČR. Tipsport se specializuje na kurzové sázky, zároveň je partnerem mnoha sportovních akcí. Nejvýraznější podíl nese na nejvyšší hokejové soutěži v Česku a na Slovensku - Tipsport extralize.

Olomoucký kraj

www.kr-olomoucky.cz
Olomoucký kraj se sídlem v Olomouci je vymezený územím okresů Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov a Šumperk. Olomoucký kraj tvoří 6,7 procenta celkové rozlohy České republiky. Na jeho území nalezneme 30 měst a 369 obcí, které se rozprostírají od nejvyššího vrcholu okresu Pradědu až k úrodným nížinám Hané. Mezi nejnavštěvovanější místa patří ZOO Olomouc, Flora Olomouc, hrady Bouzov a Helfštýn, zámek Jánský vrch, Hranická propast nebo lázně Jeseník. Olomoucký kraj také každoročně finančně přispívá na činnost LHK Jestřábi Prostějov.

Windmöller & Hölscher Prostějov k.s.

www.wuh-prostejov.cz
Již přes 145 let dokazuje Windmöller & Hölscher svoji inovační sílu. Dnes patří k vedoucím podnikům v oblasti výroby flexibilních obalů. Nadšení pro nové myšlenky byla příčinou toho, že naše společnost zůstala mladá, dynamická a flexibilní. Našim zákazníkům nabízíme široké spektrum strojů a systémů, které patří k nejlepším v oblasti extruze fólií, tisku a zpracování. Nejvyšší kvalita, inovační myšlenky, optimalizované koncepty a prvotřídní servis jsou pro nás přitom samozřejmé.

NISCAR Olomouc, s.r.o.

www.niscar.cz
Tato společnost byla založena v roce 2012 a zabývá se prodejem a servisem vozů značek Mitsubishi a Nissan. Společnost byla založena původně za účelem prodeje automobilů Nissan. V roce 2014 došlo k rozšíření a dohodě se značkou Mitsubishi. NISCAR Olomouc je firma „rodinného" typu, kde se zákazníci při koupi vozu i při servisu přímo setkávají s majiteli nebo rodinnými příslušníky zakladatelů společnosti. Našim zákazníkům nabízíme veškeré služby a komfort, který při nákupu a péči o vůz potřebují.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

www.cpzp.cz
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna je třetí největší zdravotní pojišťovnou v ČR. Nabízí moderní způsoby komunikace, komfortní služby a individuální přístup více než 1,2 milionu klientů. Spolupracuje s 26 000 smluvními poskytovateli zdravotních služeb, od jednotlivých ordinací, až po špičkové kliniky. Jako jediná zdravotní pojišťovna získala ocenění Czech made za kvalitu poskytovaných služeb. Více informací najdete na www.cpzp.cz
.

Tempish

www.tempish.cz
TEMPISH je česká firma s více než 20-ti letou zkušeností s vývojem, výrobou a obchodem se zimními bruslemi, inline bruslemi, florbalovým a dalším sportovním vybavením. Produkty značky TEMPISH jsou díky široké síti distributorů v současné době známé na celém světě. Více informací najdete na www.tempish.cz
.

Casper

www.caspertrade.cz
Firma Casper s.r.o. více jak 10 let působí na trhu s dodávkami značkového textilu, obuvi a doplňků známých značek jako jsou Adidas, Nike, Reebok, Puma, Salomon, Fila, Kappa, Umbro, The North Face, Pierre Cardin, Sergio Tacchini a mnohé další za velmi nízké velkoobchodní ceny.

LTLM

www.ltlm.cz
Společnost LTLM je vaším komplexním dodavatelem spotřební elektroniky. Nabízíme vám paměťové karty, flash disky, mobily, tablety či například rychlovarné konvice, a to vše za velmi lákavé a přijatelné ceny.

S.O.S. akciová společnost, Olomouc

www.soska.cz
S.O.S. akciová společnost, Olomouc, je soukromá bezpečnostní služba, založená roku 1991. Hlavním cílem jejích zakladatelů bylo vytvořit firmu, která by byla schopna poskytovat komplexní služby ochrany osob a majetku na střední Moravě. S.O.S. akciová společnost, Olomouc, je ekonomicky stabilním podnikatelským subjektem. Od svého vzniku nikdy nezměnila svoji právní subjektivitu. Její právní a ekonomická stabilita se promítá i do kvality poskytovaných služeb.

Hradecká kartonážka

www.hradeckakartonazka.cz
Hradecká kartonážka nabízí ucelený sortiment přepravních i spotřebitelských obalů z vlnitých lepenek, který tvoří zejména klopové krabice, tvarové výseky, proložky, mřížky a vnitřní vybavení krabic. Obal vyrobí podle vašeho návrhu nebo zajistí vlastní konstrukci a grafiku. Oceníte rychlé zpracování objednávek i pružné řízení výroby využívající moderní technologii. Jejím cílem je vaše spokojenost a jistota.

Nutrend

www.nutrend.cz
Společnost NUTREND patří mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Svou produkci NUTREND dodává nejen do vybraných obchodních řetězců, ale také do fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Produkty jsou rovněž exportovány do 30 zemí nejen Evropské unie. Společnost NUTREND je výhradním dodavatelem sportovní výživy A-týmu LHK Jestřábi Prostějov.

Střída Sport

www.stridasport.cz
  Firma STŘÍDA SPORT s.r.o. působí na českém trhu od roku 1996. Jejím zakladatelem je bývalý pardubický hokejista Martin Střída. Naše obchodní činnost je zaměřena na kompletní servis hokejové výzbroje a výstroje, a to jak pro profesionály, amatéry, děti i rozhodčí. O tom, že jsou naše služby kvalitní, se přesvědčila řada známých hokejových hráčů extraligových družstev, včetně České hokejové reprezentace.Střída je hlavním distributorem značky CCM

Pelmi

www.pelmi.cz
Navrhujeme a realizujeme komplexní logistická řešení pro pravidelné přepravní toky i individuální případy. Zajišťujeme přepravy, skladování, distribuci, konsolidaci, celní odbavení, celní sklady, instrastat, pojištění, vystavování dokumentů, poradenství, optimalizaci, door to door servis, outsourcing.

SIGMA GROUP a.s.

www.sigma.cz
Akciová společnost SIGMA GROUP a.s. je moderní, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmou, která je nejvýznamnějším výrobcem čerpací techniky v České republice. V současnosti se společnost zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu středních, těžkých a unikátních čerpadel a čerpacích soustrojí pro průmyslové využití. Společnost SIGMA GROUP a.s. je držitelem certifikátu kvality podle EN ISO 9001, lídrem Svazu výrobců čerpadel České republiky a členem asociace evropských výrobců čerpací techniky EUROPUMP. SIGMA GROUP a.s. je také generálním partnerem předního týmu fotbalové Gamrinus ligy - SIGMY Olomouc. Od sezóny 2013/2014 se také začne podílet na chodu prostějovského hokeje.

Remerx

www.remerx.cz
Společnost Remerx s.r.o. se pohybuje na trhu již od roku 1990 a její počátky jsou spojeny s výrobou jízdních kol. Firma Remerx se zabývá:Výrobou hliníkových ráfků od rozměru 12" ( 203 mm ) - 29" ( 622 mm ), zakázkovou výrobou hliníkových ráfků až do průměru 1800 mm, výrobou standartních a speciálních kol pro sport a vyžití včetně servisu či výrobou hliníkových nábojů. Od nové sezóny 2013/2014 usedá na jednu loď s druholigovým týmem Jestřábů.

TK PLUS

http://www.tkplus.cz

Marketingová společnost TK PLUS se sídlem v Prostějově působící především v oblasti pořádání sportovních a kulturních aktivit.

Pivovar Litovel

www.litovel.cz
Litovelský pivovar je živou historií pivovarnictví. I když prošel modernizací, dvě stě litovelských pivovarníků si zakládá na tom, že vyrábí klasicky vařené české pivo stejně jako vlastenci, kteří před více než sto dvaceti lety pivovar zakládali. Dnes je Pivovar Litovel součástí pivovarnické skupiny PMS spolu s přerovským Zubrem a hanušovickou Holbou.

Pneunova

www.pneunova.cz
V naší firmě se Vám bude věnovat tým profesionálů a zkušených odborníků se specializací v oblasti autoservisu. Klimatizace, geometrie - diagnostika podvozku, montáž motocyklových a osobních pneumatik, mechanické opravy, seřízení světlometů, výměna a seřízení brzd, výměna olejových náplní, čištění klimatizací, prodej náhradních dílů, renovace plechových a litých kol a prodej jetých pneu a disků, to vše zahrnují naše služby za lákavou cenu.

Infrapo

www.infrapo.cz
Společnost INFRAPO, a.s. je na pojistném trhu již od roku 1998. Specializuje se na pojišťování průmyslových a podnikatelských rizik, což vyžaduje nejen profesionální přístup, vysokou úroveň odborných znalostí a dlouholeté zkušenosti v oblasti pojišťovnictví u všech zainteresovaných spolupracovníků, ale také detailní znalost českého pojistného trhu umožňující využití jeho potenciálu v maximální možné míře a s efektem zajištění optimálních podmínek, v souladu s požadavky a potřebami zastupovaného klienta.

Kooperativa

www.koop.cz
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 20,5 %. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).

ACTIVA spol s.r.o.

www.activa.cz
ACTIVA spol. s r.o. působí jako dodavatel kancelářských potřeb od roku 1992. Během své mnohaleté existence si na trhu vybudovala významné postavení a získala řadu významných a náročných klientů, kteří oceňují její vysoce profesionální služby. Potřeby pro kancelář. Poskytujeme nejširší katalogový sortiment kancelářských potřeb, občerstvení, drogerie, hygienických a úklidových prostředků v ČR.

Marius Pedersen a.s.

www.mariuspedersen.cz
Komplexní služby v oblasti nakládání s odpady
sběr, svoz a odstranění komunálních odpadů pro obce, města a firmy
separovaný sběr a využití recyklovatelných složek komunálního odpadu
sběr, svoz, využití a odstranění nebezpečných odpadů
pronájem vhodných sběrových nádob na všechny druhy odpadů
přeprava všech druhů nebezpečných a ostatních odpadů
odvoz a odstranění stavebních odpadů
legislativní poradenství, konzultace, osvětová činnost v oblasti nakládání s odpady sanace ekologických zátěží.

Exekutorský úřad Přerov, soudní exekutor JUDr.Lukáš Jícha

www.eujicha.cz
Exekutorský úřad se zabývá vymáháním práva na území České republiky. Provádí exekuce na základě pověření soudu, poskytování právní pomoci, úschova peněz, listin jiných movitých věcí. Dále provádí dražby movitých a nemovitých věcí. Exekutorský úřad klade důraz na kvalitu odvedené práce a osobní přístup k účastníkům. Disponuje moderním informačním systémem, který umožňuje rychlé a efektivní zpracování agendy.

BCI Solutions

www.bcis.cz
Společnost BCI Solutions, s.r.o., se sídlem v Otrokovicích byla založena s cílem uspokojovat potřeby klientů působící zejména v oblasti stavebnictví a interiérů. Díky spolupráci s předními výrobci, dodavateli, architekty a developery jsme schopni připravit optimální řešení pro Vaši konkrétní potřebu. Hlavní činností naší firmy je stínící technika, energeticky úsporné osvětlení, realizace interiérů, developerské projekty a zprostředkování obchodu.

BLASY CZ

www.blasy.cz

Firma BLASY CZ, s.r.o. nabízí provozování nápojových automatů, vznikla v roce 2005, jako ryze česká firma bez podílu zahraničního kapitálu. Naši prioritou je spokojenost zákazníka a prodej vendingových produktů nejvyšší kvality.

Autobusová doprava Konečný

www.autobusykonecny.cz
www.autobusykonecny.com
František Konečný provozuje autobusovou dopravu již od roku 1993. Nabízí Vám vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu. Zajišťuje autobusovou dopravu pro CK, firmy, svozy zaměstnanců do zaměstnání, školní kolektivy, sportovní kluby i soukromé osoby.

PS PLASTY.CZ

www.psplasty.cz
Jedná se o prostějovskou společnost, která vznikla s cílem poskytnout širokou nabídku plastových obalů pro potravinářský průmysl, zdravotnictví, stavebnictví a komponenty pro automobilový průmysl. PS PLASTY.CZ také zajišťují kompletní servis v oblasti balení, včetně nabídky strojů pro uzavírání a plnění kelímků.

Eni

www.eni.cz
Eni je integrovaná energetická společnost, která působí v oblasti výzkumu, výroby, přepravy, zpracování a prodeje ropy a zemního plynu, petrochemického průmyslu, poskytování služeb při těžbě ropy a strojírenství.

ŠUMAVSKÝ PRAMEN

www.sumavskypramen.cz
ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s., založený v roce 2000, je firmou s dlouholetou tradicí v oboru výroby a stáčení vynikající pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN do barelů a jejím prodejem a distribucí po celé ČR. Dále se zabýváme prodejem nejmodernějších aquamatů (výdejníků vody), které Vám zajistí pohodlnou cestu k dodržování Vašeho pitného režimu.

Cheops

www.cheopspv.cz
Reklamní agentura CHEOPS vznikla v roce 1991. V prvopočátku se naše firma zaměřila na užitnou a světelnou reklamu. Po šesti letech se nám podařilo vybudovat stabilní firmu, která se pevně usadila na popředí regionálního trhu. Spojením profesionálních grafiků a organizační skupiny s praxí v oboru marketingu a reklamy jsme stmelili dobrý pracovní tým. Dokazuje to řada stálých zákazníků, ať už jsou to velké firmy, nebo drobní soukromníci.

Hypermarket Globus Olomouc

www.globus.cz/olomouc.html

Globus byl prvním hypermarketem, který na náš trh vstoupil. I nadále zůstává rodinnou firmou s osobním přístupem k zákazníkům. V České republice bylo doposud otevřeno 15 hypermarketů Globus. Hypermarkety Globus denně nabízí více než jiní, denně bojují o vaši přízeň.

SEZAKO Prostějov s.r.o.

www.sezako.cz

V roce 1993 byla založena firma SEZAKO – IVO ZATLOUKAL, která nesla tento název do roku 2002, kdy došlo ke změně na SEZAKO Prostějov s.r.o.

Naším cílem je kvalitní práce – spokojený zákazník

V současné době patříme k největším firmám, které provádí služby v oblasti čištění a monitorování kanalizace, práce sacím bagrem nebo odvoz nebezpečného odpadu cisternou – ADR a to jak v České, tak i Slovenské republice.

Naší hlavní činností je čištění a monitorování kanalizačního potrubí od nejmenších průměrů (WC, vany, umyvadla, dřezy) až po velkoprofilovou kanalizaci maximálních rozměrů. Nabízíme bezvýkopovou technologii opravy kanalizace krátkými sanačními vložkami od DN100 - DN800.

Stavby Krejčí s.r.o.

www.stavbykrejci.cz

Tradiční česká stavební a řemeslná firma


Hlavní oblasti naší činnosti
Výkopové práce, šachty a jámy
Úpravy terénu a základní zahradnické práce
Betonářské práce, včetně instalace výztuže
Zednické práce (cihla, tvárnice atd.)
Obkladačské práce
Omítky a renovace historických fasád, zateplování fasád
Sádrokartonářské práce a další stavební činnosti

STK nákladních vozidel Olomouc s.r.o.

www.stk-truck.cz
STK nákladních vozidel Olomouc s.r.o. zajišťuje technické prohlídky a měření emisí vozidel v Prostějově a Olomouci. STANICE TECHNICKÉ KONTROLY PROSTĚJOV provádí technické prohlídky a měření emisí vozidel těchto kategorií:

nákladní a speciální automobily
autobusy
přípojná vozidla
traktory (i mobilním způsobem)
přípojná vozidla kat. OT

H&Z AUTO – MOTO

Firma H&Z AUTO – MOTO s tradicí od roku 1993 se zabývá prodejem náhradních dílů na tuzemské a zahraniční vozy. Specializuje se na oleje a maziva, kde má zastoupení produktů ENI pro Olomoucký kraj. Najdete nás na adrese Drozdovice 87 (u sv. Anny) v Prostějově.

Kontakt 774 945 952 a email: hazautomoto@seznam.cz.

http://www.hazautomoto.cz

Vodovody a kanalizace Prostějov

Významný sponzor prostějovského hokeje! Sídlo naleznete na adrese Krapkova 1635/26, Prostějov.

http://www.vakpv.cz

INTERFORST

www.interforst.cz

Firma INTERFORST působí na evropském trhu již přes 30 let. Náš katalog obsahuje přes 100 stran nabízejících více než tisíc výrobků. Hledáte-li inovativní a praxí vyzkoušené vybavení pro práci v lese, nabízíme Vám odpovídající sortiment výrobků pro pěstování lesa, těžbu a přibližování dřeva.

HR GROUP

www.hrgroup.cz

HR Group s.r.o. nabízí především outsourcing lidských zdrojů – formou dlouhodobého nebo krátkodobého dočasného přidělení zaměstnanců . Spektrum nabízených služeb je velmi široké a jsme schopni vyřešit téměř každý požadavek a potřebu zákazníka. Disponujeme vlastní ubytovací kapacitou, umíme zajistit dopravu svých zaměstnanců na jednotlivá pracoviště svých klientů.

Bushido marketing

www.bushido-marketing.cz

Jsme nová kreativní event - marketingová agentura, jejíž cílem je produkovat originální zábavní výstavy s kompletním servisem pro nákupní centra. Váš úspěch a spokojenost je pro nás zásadní, a proto vždy všechny projekty přizpůsobujeme na míru Vašim potřebám.

NAGARA

www.nagara.eu

Unikátní technologie, která renovuje opotřebený povrch tření a prodlužuje životnost součástek i celých mechanismů. Nanotechnologie pro Vaše auto, úspora oleje a paliva.

Sida security

Sida security je stabilní a silná firma v oblasti komerční bezpečnosti a úklidových služeb, působící na trhu již od roku 1994. Základem strategie je individuální přístup k zákazníkovi, nabídka reálných služeb za odpovídající ceny. Při návrhu způsobu zabezpečení myslíme vždy na efektivitu námi poskytovaných služeb.
Cílem společnosti je dodávka kvalitních služeb. Vedoucí pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti zabezpečení majetku a osob a v oblasti úklidových služeb.

http://www.sida.cz/

Laser Technology

Společnost Laser Technology s.r.o. byla založena v roce 2008. Hlavní výrobní program tvoří dělení materiálu pomocí laserových center na strojích TRUMPF a jejich následné ohýbaní na ohraňovacích lisech. V dnešní době se mimo jiné specializujeme na kompletní zpracování plechu s využitím CNC technologií a to: CNC autogenní řezání a CNC obrábění. Dále nabízíme tryskání, svařování, zámečnické práce, rovnání plechů. Zabýváme se zakázkovou i sériovou výrobou až po velké finální celky dle požadavků zákazníků.

http://www.lasertechnology.cz/

Infos

Společnost Infos se zabývá výpočetní technikou, stejně jako informačními kiosky, reklamou a webdesignem a v neposlední řadě i poskytováním služeb v oblasti internetu, televize a telefonu

http://www.infos.cz/


MSP Final

Stabilně fungující královéhradecká firma zabývající se oblastí silnoproudu a slaboproudu.

http://www.mspfinal.cz/

VIP Investice s.r.o.

Společnost VIP Investice s.r.o. byla založena před devíti lety v Praze. Zabývá se reklamní činností, výstavbou bytových a nebytových budov, ale i dovozem automobilů z Německa, Itálie, Švýcarska, Dánska, Belgie.

http://www.autodeluxe.cz/

http://rkdomino-investice.cz/
Hroší stavby Morava a.s.

Stavební společnost Hroší stavby Morava a.s. se sídlem v Olomouci byla založena v roce 2009 jako člen českého stavebního holdingu enteria. Její činnost se zaměřuje především na stavby kraje Olomouckého, Zlínského a Moravskoslezského. Práce provádí vlastními kapacitami, samozřejmostí je i dodávání staveb na klíč. To zahrnuje poradenství již při investičním záměru, vypracování kvalitní projektové dokumentace, realizaci stavby a záruční a pozáruční servis tak, jak zákazník požaduje. Jedním z produktů, které nabízí, je program pro obce, města a kraje České republiky. Sortiment kolejí a vleček, komunikací a chodníků, pozemních staveb a kanalizací doplňuje i projekční činnost.

www.hrosistavby.cz

Euronics - Prostějov Žižkovo náměstí

Euronics na Žižkově nám. v Prostějově elektro prodejna s dlouholetou tradicí v centru města. Profesionální a osobní přístupje samozřejmostí. Nabízíme veškeré elektrospotřebiče včetně příslušenství. Pouze prodejna Euronics na Žižkově náměstí v Prostějově Vám zakoupené zboží zdarma doveze, zapojí a zároveň odveze starý spotřebič. Novinkou je parkování přímo před prodejnou zdarma. Přidejte si nás na Facebooku Euronics Žižkovo nám. Prostějova neuniknou Vám žádné slevy a akce. Euronics Žižkovo nám. Prostějov Vám dává víc!

www.euronics.cz

www.facebook.com/euronicszizkovaprostejov
Prostějovský večerník

Prostějovský večerník je periodikum, které vychází každé pondělí a přináší vám nejen žhavé novinky od ledové plochy a z hnízda Jestřábů.

http://www.vecernikpv.cz/Prostějovský deník

Prostějovský deník rozšířil řady našich partnerů. Čtěte toto periodikum, které vždy přináší ty nejnovější zprávy a to nejen z hokejového hnízda. Prostějovský deník pro Vás mapuje aktuální dění z Vašeho okolí a tak už Vám žádná zpráva neuteče.

http://prostejovsky.denik.cz/


Radio Haná

Radio Haná je nezávislá rozhlasová stanice se sídlem v Olomouci, která pokrývá signálem oblast střední a severní Moravy a každý den ji poslouchá kolem 79 tisíc lidí. 24 hodin denně vám hrajeme popovou hudbu 80. i 90. let a to nejlepší ze současnosti. Zásluhou kompletního informačního servisu se od nás vždy dozvíte, co je nového. Pravidelně se také účastníme kulturních, společenských a sportovních akcí. Pořádáme plesy, zlepšujeme kulturní život na Moravě a pomáháme charitám.

http://radiohana.cz


Radio Rubi

Základ vysílání Radia Rubi tvoří pečlivě vybrané domácí i světové hity. Poslechovost rádia je po celé Moravě, speciálně na Prostějovsku si nás můžete poslechnout na frekvenci 90,0 FM. Společně s našimi zkušenými moderátory hrajeme songy pro radost stejně jako pro dobrou náladu. Tak si nás nalaďte již dnes!

http://www.radiorubi.cz/


Hlavní partneři klubu

Město Prostějov Olpran LTLM
  • Aktuální zápas
  • Tabulka

17:00

so 23.9.

České Budějovice vs Prostějov

 

17:30

po 25.9.

Benátky vs Prostějov

 
P Tým Tým Z S B
1. KLA Kladno 4 15:6 10
2. FRM Frýdek-Místek 5 13:12 10
3. PRE Přerov 4 15:5 9
4. BEN Benátky n/J 4 13:8 9
5. KVA K. Vary 4 12:7 8
6. CEB Č.Budějovice 4 12:9 6
7. LTM Litoměřice 4 15:14 6
8. UNL Ústí n/L 4 13:13 6
9. SLA Slavia 4 12:12 6
10. PRO Prostějov 4 7:7 6
11. VSE Vsetín 4 10:14 5
12. HAV Havířov 4 9:15 4
13. TRE Třebíč 4 8:16 2
14. KAD Kadaň 5 12:28 0

Banner-1 Banner-1 Banner-1

TIP: nábytek |
ložnice

Copyright © 2005-2017 LHK Jestřábi Prostějov & eSports.cz, s.r.o.  | RSS

Nářadí //  Domy na klíč //  ČOV //  Subaru |  Žaluzie, rolety, markýzy //  Mazda, Mitsubishi, Infiniti, Volvo //  Forex jednoduše //  Recenze Forex brokerů //  brumlik-foto.cz //  Energetický audit // bwin.com