Výsledky WSM ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 | 2006/07 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

52 3.3.2017 Liberec Ml. Boleslav 4:1
52 3.3.2017 Chomutov Hr. Králové 1:3
52 3.3.2017 Třinec Vítkovice 3:2p
52 3.3.2017 Pardubice Litvínov 4:3p
52 3.3.2017 Sparta Plzeň 2:3sn
52 3.3.2017 Olomouc Brno 3:2sn
52 3.3.2017 Zlín K. Vary 3:2sn
51 28.2.2017 Plzeň Pardubice 5:2
51 28.2.2017 Brno Chomutov 3:1
51 28.2.2017 Vítkovice Olomouc 0:2
51 28.2.2017 Ml. Boleslav Třinec 5:1
51 28.2.2017 Hr. Králové Zlín 1:3
51 28.2.2017 K. Vary Sparta 3:1
51 28.2.2017 Litvínov Liberec 2:1sn
50 26.2.2017 Sparta Litvínov 3:1
50 26.2.2017 Třinec Hr. Králové 4:1
50 26.2.2017 Chomutov Ml. Boleslav 3:1
50 26.2.2017 Liberec Brno 1:2
50 26.2.2017 Plzeň K. Vary 4:2
50 26.2.2017 Pardubice Vítkovice 1:3
50 26.2.2017 Olomouc Zlín 3:0
49 24.2.2017 Vítkovice Liberec 4:0
49 24.2.2017 Litvínov Plzeň 2:0
49 24.2.2017 Zlín Chomutov 4:3sn
49 24.2.2017 K. Vary Pardubice 4:1
49 24.2.2017 Brno Třinec 2:5
49 24.2.2017 Hr. Králové Olomouc 4:3p
49 24.2.2017 Ml. Boleslav Sparta 2:4
42 21.2.2017 Vítkovice Zlín 2:4
18 21.2.2017 Sparta Olomouc 3:1
48 19.2.2017 Třinec Zlín 2:1p
48 19.2.2017 Pardubice Ml. Boleslav 3:6
48 19.2.2017 Litvínov K. Vary 3:2p
48 19.2.2017 Liberec Hr. Králové 2:1
48 19.2.2017 Plzeň Vítkovice 6:2
48 19.2.2017 Sparta Brno 4:0
48 19.2.2017 Olomouc Chomutov 1:0
47 17.2.2017 Vítkovice Litvínov 1:2
47 17.2.2017 Zlín Sparta 0:5
47 17.2.2017 Hr. Králové Plzeň 6:3
47 17.2.2017 Ml. Boleslav K. Vary 1:0
47 17.2.2017 Chomutov Třinec 2:1sn
47 17.2.2017 Liberec Olomouc 3:1
47 17.2.2017 Brno Pardubice 4:1
46 15.2.2017 Třinec Olomouc 3:2
46 15.2.2017 Litvínov Brno 5:3
46 15.2.2017 Plzeň Ml. Boleslav 1:2
46 15.2.2017 K. Vary Vítkovice 3:5
46 15.2.2017 Pardubice Chomutov 4:7
46 15.2.2017 Sparta Hr. Králové 2:5
45 5.2.2017 Sparta Chomutov 3:2p
45 5.2.2017 Třinec Liberec 3:4
45 5.2.2017 Zlín Pardubice 5:4sn
45 5.2.2017 Olomouc Plzeň 3:1
45 5.2.2017 Hr. Králové Litvínov 3:1
45 5.2.2017 Brno K. Vary 3:2p
45 5.2.2017 Ml. Boleslav Vítkovice 3:0
44 3.2.2017 Vítkovice Brno 3:2p
44 3.2.2017 Plzeň Zlín 7:1
44 3.2.2017 Litvínov Ml. Boleslav 5:4p
44 3.2.2017 K. Vary Třinec 1:2
44 3.2.2017 Pardubice Hr. Králové 1:4
44 3.2.2017 Liberec Chomutov 4:5
44 3.2.2017 Sparta Olomouc 2:4
33 31.1.2017 Hr. Králové Sparta 1:2
43 29.1.2017 Chomutov Litvínov 1:3
43 29.1.2017 Zlín Ml. Boleslav 4:3p
43 29.1.2017 Liberec Pardubice 3:6
43 29.1.2017 Sparta Třinec 12:3
43 29.1.2017 Brno Plzeň 2:3p
43 29.1.2017 Olomouc K. Vary 3:2p
43 29.1.2017 Hr. Králové Vítkovice 0:2
42 27.1.2017 Plzeň Chomutov 4:1
42 27.1.2017 Ml. Boleslav Brno 1:0
42 27.1.2017 Litvínov Třinec 1:4
42 27.1.2017 K. Vary Hr. Králové 3:2
42 27.1.2017 Pardubice Olomouc 2:3sn
42 27.1.2017 Sparta Liberec 4:3sn
46 25.1.2017 Liberec Zlín 4:2
40 24.1.2017 Sparta Vítkovice 0:2
36 24.1.2017 Olomouc Hr. Králové 1:4
41 22.1.2017 Sparta Pardubice 3:2
41 22.1.2017 Třinec Plzeň 3:2p
41 22.1.2017 Chomutov Vítkovice 5:3
41 22.1.2017 Liberec K. Vary 3:2
41 22.1.2017 Olomouc Ml. Boleslav 2:4
41 22.1.2017 Hr. Králové Brno 3:4p
41 22.1.2017 Zlín Litvínov 3:1
40 20.1.2017 Chomutov K. Vary 3:1
40 20.1.2017 Litvínov Olomouc 0:3
40 20.1.2017 Pardubice Třinec 5:4p
40 20.1.2017 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:5
40 20.1.2017 Brno Zlín 2:4
40 20.1.2017 Liberec Plzeň 3:1
39 17.1.2017 Hr. Králové Chomutov 9:3
39 15.1.2017 K. Vary Zlín 4:1
39 15.1.2017 Vítkovice Třinec 6:3
39 15.1.2017 Litvínov Pardubice 5:4p
39 15.1.2017 Plzeň Sparta 2:3p
39 15.1.2017 Brno Olomouc 1:3
39 15.1.2017 Ml. Boleslav Liberec 1:3
38 13.1.2017 Třinec Ml. Boleslav 0:3
38 13.1.2017 Chomutov Brno 6:3
38 13.1.2017 Liberec Litvínov 2:1
38 13.1.2017 Zlín Hr. Králové 4:1
38 13.1.2017 Pardubice Plzeň 2:3
38 13.1.2017 Olomouc Vítkovice 5:0
38 13.1.2017 Sparta K. Vary 2:1p
37 10.1.2017 Zlín Olomouc 3:1
30 10.1.2017 Vítkovice Hr. Králové 3:6
37 8.1.2017 K. Vary Plzeň 0:3
37 8.1.2017 Vítkovice Pardubice 4:1
37 8.1.2017 Litvínov Sparta 3:2
37 8.1.2017 Hr. Králové Třinec 5:1
37 8.1.2017 Brno Liberec 3:0
37 8.1.2017 Ml. Boleslav Chomutov 2:3
36 6.1.2017 Třinec Brno 4:1
36 6.1.2017 Chomutov Zlín 3:1
36 6.1.2017 Plzeň Litvínov 4:2
36 6.1.2017 Liberec Vítkovice 2:1
36 6.1.2017 Pardubice K. Vary 2:3
36 6.1.2017 Sparta Ml. Boleslav 4:0
35 3.1.2017 Vítkovice Plzeň 2:4
35 3.1.2017 Ml. Boleslav Pardubice 5:1
35 3.1.2017 Zlín Třinec 4:2
35 3.1.2017 Olomouc Chomutov 1:3
35 3.1.2017 K. Vary Litvínov 2:3
35 3.1.2017 Hr. Králové Liberec 3:2
35 3.1.2017 Brno Sparta 2:5
34 30.12.2016 Třinec Chomutov 3:1
34 30.12.2016 Litvínov Vítkovice 1:2
34 30.12.2016 Liberec Olomouc 3:2
34 30.12.2016 Pardubice Brno 1:3
34 30.12.2016 K. Vary Ml. Boleslav 3:4
34 30.12.2016 Sparta Zlín 0:3
33 28.12.2016 Vítkovice K. Vary 3:1
33 28.12.2016 Zlín Liberec 2:3
33 28.12.2016 Ml. Boleslav Plzeň 2:4
33 28.12.2016 Olomouc Třinec 2:3
33 28.12.2016 Brno Litvínov 2:1
33 28.12.2016 Chomutov Pardubice 1:3
32 26.12.2016 K. Vary Brno 4:2
32 26.12.2016 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2
32 26.12.2016 Plzeň Olomouc 1:2sn
32 26.12.2016 Sparta Chomutov 2:3
32 26.12.2016 Pardubice Zlín 3:2p
32 26.12.2016 Liberec Třinec 3:0
31 22.12.2016 Třinec K. Vary 4:2
31 22.12.2016 Zlín Plzeň 3:1
31 22.12.2016 Chomutov Liberec 0:3
31 22.12.2016 Hr. Králové Pardubice 5:1
31 22.12.2016 Ml. Boleslav Litvínov 3:6
31 22.12.2016 Olomouc Sparta 1:5
31 22.12.2016 Brno Vítkovice 1:2sn
30 20.12.2016 Třinec Sparta 2:1
30 20.12.2016 Plzeň Brno 2:1p
30 20.12.2016 Litvínov Chomutov 3:2p
30 20.12.2016 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
30 20.12.2016 Pardubice Liberec 2:3
30 20.12.2016 K. Vary Olomouc 2:3p
29 11.12.2016 Liberec Sparta 1:3
29 11.12.2016 Chomutov Plzeň 2:1p
29 11.12.2016 Litvínov Třinec 3:4p
29 11.12.2016 Zlín Vítkovice 4:3sn
29 11.12.2016 Olomouc Pardubice 2:4
29 11.12.2016 Hr. Králové K. Vary 3:0
29 11.12.2016 Brno Ml. Boleslav 4:1
28 9.12.2016 Vítkovice Chomutov 4:3p
28 9.12.2016 Litvínov Zlín 2:1
28 9.12.2016 Brno Hr. Králové 4:3
28 9.12.2016 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
28 9.12.2016 Pardubice Sparta 1:5
28 9.12.2016 K. Vary Liberec 5:3
28 8.12.2016 Plzeň Třinec 0:1
27 4.12.2016 Sparta Vítkovice 3:4p
27 4.12.2016 Třinec Pardubice 3:2p
27 4.12.2016 Zlín Brno 4:3
27 4.12.2016 K. Vary Chomutov 4:5sn
27 4.12.2016 Plzeň Liberec 5:2
27 4.12.2016 Olomouc Litvínov 7:1
27 4.12.2016 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:1
26 2.12.2016 Zlín K. Vary 1:0
26 2.12.2016 Třinec Vítkovice 3:2p
26 2.12.2016 Chomutov Hr. Králové 5:4p
26 2.12.2016 Olomouc Brno 5:2
26 2.12.2016 Pardubice Litvínov 2:3
26 2.12.2016 Sparta Plzeň 2:1
26 1.12.2016 Liberec Ml. Boleslav 2:1p
22 29.11.2016 Sparta Brno 3:2
18 29.11.2016 Liberec Chomutov 2:0
25 27.11.2016 Plzeň Pardubice 3:4sn
25 27.11.2016 Vítkovice Olomouc 3:1
25 27.11.2016 Liberec Litvínov 1:2
25 27.11.2016 Brno Chomutov 3:0
25 27.11.2016 Hr. Králové Zlín 4:1
25 27.11.2016 Ml. Boleslav Třinec 5:4
25 27.11.2016 K. Vary Sparta 3:4sn
24 25.11.2016 Třinec Hr. Králové 3:4p
24 25.11.2016 Olomouc Zlín 3:1
24 25.11.2016 Plzeň K. Vary 3:1
24 25.11.2016 Chomutov Ml. Boleslav 2:1
24 25.11.2016 Pardubice Vítkovice 3:0
24 25.11.2016 Liberec Brno 4:3p
24 25.11.2016 Sparta Litvínov 3:0
18 22.11.2016 Vítkovice Brno 2:1
7 22.11.2016 Zlín Liberec 0:5
23 20.11.2016 Litvínov Plzeň 2:0
23 20.11.2016 Vítkovice Liberec 0:2
23 20.11.2016 Zlín Chomutov 1:2
23 20.11.2016 K. Vary Pardubice 4:3
23 20.11.2016 Hr. Králové Olomouc 3:2
23 20.11.2016 Brno Třinec 3:2sn
23 20.11.2016 Ml. Boleslav Sparta 3:4
22 18.11.2016 Třinec Zlín 7:1
22 18.11.2016 Litvínov K. Vary 2:1p
22 18.11.2016 Plzeň Vítkovice 3:5
22 18.11.2016 Chomutov Olomouc 5:4sn
22 18.11.2016 Liberec Hr. Králové 2:1
22 18.11.2016 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
21 15.11.2016 Ml. Boleslav K. Vary 1:4
21 15.11.2016 Vítkovice Litvínov 4:1
21 15.11.2016 Olomouc Liberec 0:4
21 15.11.2016 Zlín Sparta 0:4
21 15.11.2016 Chomutov Třinec 5:4sn
21 15.11.2016 Brno Pardubice 2:3
21 15.11.2016 Hr. Králové Plzeň 1:4
20 13.11.2016 Třinec Olomouc 4:0
20 13.11.2016 Sparta Hr. Králové 2:3
20 13.11.2016 Pardubice Chomutov 4:1
20 13.11.2016 K. Vary Vítkovice 5:4
20 13.11.2016 Liberec Zlín 4:0
20 13.11.2016 Plzeň Ml. Boleslav 1:0
20 13.11.2016 Litvínov Brno 3:2p
19 11.11.2016 Třinec Liberec 1:2
19 11.11.2016 Ml. Boleslav Vítkovice 3:2
19 11.11.2016 Chomutov Sparta 6:5p
19 11.11.2016 Zlín Pardubice 4:5p
19 11.11.2016 Olomouc Plzeň 2:5
19 11.11.2016 Hr. Králové Litvínov 0:3
19 11.11.2016 Brno K. Vary 8:2
18 9.11.2016 K. Vary Třinec 0:3
18 9.11.2016 Litvínov Ml. Boleslav 3:2
18 9.11.2016 Plzeň Zlín 1:3
18 9.11.2016 Pardubice Hr. Králové 3:4
17 30.10.2016 Chomutov Litvínov 2:4
17 30.10.2016 Třinec Sparta 3:2
17 30.10.2016 Zlín Ml. Boleslav 1:5
17 30.10.2016 Liberec Pardubice 4:2
17 30.10.2016 Olomouc K. Vary 3:0
17 30.10.2016 Hr. Králové Vítkovice 2:1
17 30.10.2016 Brno Plzeň 8:5
16 28.10.2016 Plzeň Chomutov 2:1
16 28.10.2016 Pardubice Olomouc 2:1
16 28.10.2016 Třinec Litvínov 2:3p
16 28.10.2016 Vítkovice Zlín 2:1p
16 28.10.2016 Ml. Boleslav Brno 2:4
16 28.10.2016 K. Vary Hr. Králové 0:2
34 25.10.2016 Plzeň Hr. Králové 3:1
16 25.10.2016 Sparta Liberec 1:4
15 23.10.2016 Sparta Pardubice 4:1
15 23.10.2016 Třinec Plzeň 3:4
15 23.10.2016 Liberec K. Vary 2:0
15 23.10.2016 Zlín Litvínov 4:1
15 23.10.2016 Olomouc Ml. Boleslav 2:1
15 23.10.2016 Hr. Králové Brno 5:1
15 23.10.2016 Chomutov Vítkovice 4:0
14 21.10.2016 Vítkovice Sparta 3:1
14 21.10.2016 Brno Zlín 4:2
14 21.10.2016 Plzeň Liberec 0:5
14 21.10.2016 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:1
14 21.10.2016 Litvínov Olomouc 3:2sn
14 21.10.2016 Pardubice Třinec 0:4
14 21.10.2016 K. Vary Chomutov 4:3p
32 18.10.2016 Litvínov Hr. Králové 3:2p
12 18.10.2016 Sparta K. Vary 3:1
9 18.10.2016 Vítkovice Plzeň 4:1
13 16.10.2016 Plzeň Sparta 0:5
13 16.10.2016 K. Vary Zlín 7:4
13 16.10.2016 Brno Olomouc 5:3
13 16.10.2016 Hr. Králové Chomutov 3:2
13 16.10.2016 Litvínov Pardubice 2:0
13 16.10.2016 Ml. Boleslav Liberec 0:3
13 16.10.2016 Vítkovice Třinec 0:5
12 14.10.2016 Pardubice Plzeň 4:2
12 14.10.2016 Zlín Hr. Králové 3:2p
12 14.10.2016 Třinec Ml. Boleslav 4:3sn
12 14.10.2016 Litvínov Liberec 3:2p
12 14.10.2016 Chomutov Brno 4:3p
12 14.10.2016 Olomouc Vítkovice 2:4
6 11.10.2016 Pardubice Zlín 2:3
11 9.10.2016 K. Vary Plzeň 1:2sn
11 9.10.2016 Zlín Olomouc 3:1
11 9.10.2016 Vítkovice Pardubice 2:0
11 9.10.2016 Hr. Králové Třinec 3:2sn
11 9.10.2016 Litvínov Sparta 5:1
11 9.10.2016 Ml. Boleslav Chomutov 4:2
11 9.10.2016 Brno Liberec 5:1
10 7.10.2016 Třinec Brno 4:3p
10 7.10.2016 Plzeň Litvínov 3:4
10 7.10.2016 Chomutov Zlín 6:3
10 7.10.2016 Liberec Vítkovice 3:1
10 7.10.2016 Olomouc Hr. Králové 3:4p
10 7.10.2016 Sparta Ml. Boleslav 9:0
10 4.10.2016 Pardubice K. Vary 5:3
9 2.10.2016 Chomutov Olomouc 1:4
9 2.10.2016 K. Vary Litvínov 1:3
9 2.10.2016 Brno Sparta 6:2
9 2.10.2016 Zlín Třinec 4:3sn
9 2.10.2016 Hr. Králové Liberec 3:2sn
9 2.10.2016 Ml. Boleslav Pardubice 2:1
8 30.9.2016 Třinec Chomutov 5:1
8 30.9.2016 Litvínov Vítkovice 2:0
8 30.9.2016 Plzeň Hr. Králové 4:3p
8 30.9.2016 K. Vary Ml. Boleslav 2:5
8 30.9.2016 Pardubice Brno 3:4p
8 30.9.2016 Olomouc Liberec 2:1sn
8 30.9.2016 Sparta Zlín 5:1
7 27.9.2016 Olomouc Třinec 1:2
7 27.9.2016 Vítkovice K. Vary 3:2sn
7 27.9.2016 Ml. Boleslav Plzeň 3:2
7 27.9.2016 Chomutov Pardubice 5:6p
7 27.9.2016 Brno Litvínov 7:1
7 27.9.2016 Hr. Králové Sparta 2:3
6 25.9.2016 K. Vary Brno 2:4
6 23.9.2016 Vítkovice Ml. Boleslav 2:5
6 23.9.2016 Chomutov Sparta 4:3p
6 23.9.2016 Plzeň Olomouc 5:6p
6 23.9.2016 Litvínov Hr. Králové 3:2sn
6 23.9.2016 Liberec Třinec 0:3
1 20.9.2016 Liberec Plzeň 2:1
5 18.9.2016 Třinec K. Vary 7:0
5 18.9.2016 Chomutov Liberec 3:2sn
5 18.9.2016 Zlín Plzeň 1:2
5 18.9.2016 Olomouc Sparta 3:2
5 18.9.2016 Brno Vítkovice 0:1sn
5 18.9.2016 Ml. Boleslav Litvínov 3:4p
5 18.9.2016 Hr. Králové Pardubice 8:2
4 16.9.2016 Vítkovice Hr. Králové 3:2
4 16.9.2016 Litvínov Chomutov 2:4
4 16.9.2016 Plzeň Brno 3:6
4 16.9.2016 Ml. Boleslav Zlín 5:4
4 16.9.2016 K. Vary Olomouc 3:1
4 16.9.2016 Pardubice Liberec 4:5
4 16.9.2016 Sparta Třinec 3:4sn
3 13.9.2016 Třinec Litvínov 2:1
3 13.9.2016 Liberec Sparta 2:3
3 13.9.2016 Zlín Vítkovice 2:0
3 13.9.2016 Chomutov Plzeň 6:4
3 13.9.2016 Hr. Králové K. Vary 4:0
3 13.9.2016 Olomouc Pardubice 2:1
3 13.9.2016 Brno Ml. Boleslav 5:1
2 11.9.2016 Plzeň Třinec 1:2
2 11.9.2016 K. Vary Liberec 1:5
2 11.9.2016 Brno Hr. Králové 3:1
2 11.9.2016 Vítkovice Chomutov 2:3
2 11.9.2016 Pardubice Sparta 2:3
2 11.9.2016 Litvínov Zlín 3:6
2 11.9.2016 Ml. Boleslav Olomouc 0:2
1 9.9.2016 Třinec Pardubice 4:1
1 9.9.2016 Chomutov K. Vary 3:2
1 9.9.2016 Hr. Králové Ml. Boleslav 4:5p
1 9.9.2016 Vítkovice Sparta 3:2sn
1 9.9.2016 Zlín Brno 3:5
1 9.9.2016 Olomouc Litvínov 1:3

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:05x
2:08x
2:118x
2:1pp7x
2:1sn3x
3:09x
3:128x
3:218x
3:2pp15x
3:2sn10x
4:07x
4:117x
4:210x
4:33x
4:3pp11x
4:3sn5x
5:01x
5:110x
5:23x
5:35x
5:43x
5:4pp4x
5:4sn3x
6:22x
6:34x
6:41x
6:5pp1x
7:01x
7:14x
7:41x
8:22x
8:51x
9:01x
9:31x
12:31x
0:11x
0:1sn1x
0:26x
0:39x
0:43x
0:55x
1:212x
1:2sn3x
1:313x
1:47x
1:54x
2:317x
2:3pp5x
2:3sn2x
2:413x
2:56x
3:46x
3:4pp7x
3:4sn3x
3:54x
3:66x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn1x
4:71x
5:6pp2x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Hlavní partneři klubu

Město Prostějov Olpran LTLM
  • Aktuální zápas
  • Tabulka

VS.

ZS Prostějov

út 8.8.

Prostějov vs Frýdek-Místek

 

VS.

MANN + HUMMEL ARENA

čt 10.8.

Třebíč vs Prostějov

 
P Tým Tým Z S B
1. CEB Č.Budějovice 52 171:101 111
2. JIH Jihlava 52 155:101 107
3. KLA Kladno 52 156:112 101
4. SLA Slavia 52 128:134 88
5. TRE Třebíč 52 135:144 81
6. UNL Ústí n/L 52 147:162 77
7. PRO Prostějov 52 162:155 77
8. BEN Benátky n/J 52 124:138 73
9. FRM Frýdek-Místek 52 146:153 72
10. PRE Přerov 52 136:143 70
11. LTM Litoměřice 52 131:133 68
12. HAV Havířov 52 127:131 64
13. KAD Kadaň 52 124:160 58
14. MST Most 52 111:186 45

Banner-1 Banner-1 Banner-1

TIP: nábytek |
ložnice

Copyright © 2005-2017 LHK Jestřábi Prostějov & eSports.cz, s.r.o.  | RSS

Nářadí //  Domy na klíč //  ČOV //  Subaru |  Žaluzie, rolety, markýzy //  Mazda, Mitsubishi, Infiniti, Volvo //  Forex jednoduše //  Recenze Forex brokerů //  brumlik-foto.cz //  Energetický audit // bwin.com