Aktuality mladšího dorostu

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | tabulka | aktuality | šatna | program | celoroční plán | kontakty
Statistiky: základní část
St. dorost:  soupiska | zápasy | tabulka | aktuality | šatna | program | celoroční plán | kontakty
Statistiky: základní část
Ml. dorost:  soupiska | zápasy | tabulka | aktuality | šatna | program | celoroční plán | kontakty
Statistiky: základní část
St. žáci:  soupiska | zápasy | tabulka | aktuality | šatna | program | celoroční plán | kontakty
Ml. žáci:  soupiska | zápasy | tabulka | aktuality | šatna | program | celoroční plán | kontakty
4.- 1. třída:  soupiska | zápasy | aktuality | šatna | program | celoroční plán | kontakty
Přípravka:  soupiska | zápasy | aktuality | šatna | program | celoroční plán | kontakty
Ženy a dívky:  soupiska | zápasy | aktuality | šatna | program | celoroční plán | kontakty

Nominace 2. 3. 2017

pondělí 27.2.2017

Čtvrtek 2. 3. 2017

Mladší dorost - HC Znojemští orli, sraz 14:15 hod. odjezd 14:30 hod.

Sestava: Skoupý, Přecechtěl - Černý, Fojt, Holub, Řepa, Pokorný, Bouzek, Pekr - Ševčík, Vysloužil, Píchal, Tomeček, Kavan, Kuncek, Šilhavý, Šilhánek, Jiříček

Večeře zajištěna, cena 120 Kč
 
 

Nominace 24. - 26.

středa 22.2.2017

Pátek 24. 2. 2017

Starší dorost - HC Uherské Hradiště, sraz 14:30 hod. začátek utkání 16:00 hod.

Sestava:Černý, Fojt, Ševčík, Kytka, Vysloužil

Sobota 25. 2. 2017

Mladší dorost - HC Bobři Valašské Meziříčí, sraz 10:00 hod. začátek utkání 11:30 hod.

Sestava: Pospíšil, Přecechtěl - Černý, Fojt, Holub, Řepa, Pokorný, Bouzek, Pekr, Jiříček - Ševčík, Vysloužil, Kytka, Kavan, Tomeček, Píchal, Kuncek, Šilhavý, Šilhánek, Taršinský, Vodák

Neděle 26. 2. 2017

Starší žáci - HC AZ Havířov 2010, sraz 6:15 hod. odjezd 6:30 hod.

Sestava:Kuncek, Řepa, Pekr, Tomeček, Šilhavý

 
 

Nominace 21.2.

pondělí 20.2.2017

Mladší dorost - HK Mladí Draci Šumperk "B", sraz 14:15 hod. začátek utkání 15:45 hod.

Sestava: Skoupý, Pospíšil - Černý, Fojt, Holub, Pokorný, Řepa, Pekr - Ševčík, Vysloužil, Kytka, Tomeček, Kavan, Kuncek, Šilhavý, Píchal, Šilhánek

 
 

Nominace 17 - 19.2

čtvrtek 16.2.2017

PÁ: Starší dorost v Karviné, sraz 16:15 hod., 16:30 hod. odjezd, začátek utkání 19:30 hod. - Jiříček, Taršinský, Šilhánek, Fojt, Přecechtěl

PÁ: Moravská Třebová - Kytka, Pokorný

SO: Mladší dorost - Karviná, sraz 10:00 hod. začátek utkání 11:30 hod.

Sestava: Skoupý, Hošek - Černý, Fojt, Holub, Pokorný, Bouzek - Ševčík, Vysloužil, Kytka, Tomeček, Kavan, Šilhavý, Píchal, Kuncek

NE: Starší dorost v Brumov Bylnice: sraz 6:45 hod, odjezd 7:00 hod., začátek utkání 10:30 hod. - Fojt, Černý, Ševčík, Vysloužil, Kytka

NE: Starší žáci Opava, sraz 12:15 hod. - Pekr, Řepa, Šilhavý, Kuncek

 
 

Nominace 13 - 14. 2.

čtvrtek 9.2.2017

Pondělí: LMD Prostějov : HK Nový Jičín, sraz 12:45 hod. odjezd 13:00 hod.

Sestava: Skoupý, Hošek - Černý, Fojt, Holub, Pokorný, Bouzek - Ševčík, Vysloužil, Kytka, Tomeček, Kavan, Šilhavý, Píchal, Kuncek

Úterý: LMD Prostějov : HC Bobři Valašské Meziříčí, sraz 12:45 hod. odjezd 13:00 hod.

Sestava: Skoupý, Hošek - Černý, Fojt, Holub, Pokorný, Bouzek - Ševčík, Vysloužil, Kytka, Tomeček, Kavan, Šilhavý, Píchal, Kuncek

 
 

Nominace na turnaje

pondělí 6.2.2017

31. 3. - 2. 4. 2017 - SIDA Cup Prostějov - turnaj pro starší žáky (ročník 2004/2005)

7. - 9. 4. 2017 - U16 turnaj pro mladší dorost - Prostějov (ročníky 2002/2003)

Nominace: Skoupý, Hošek - Pokorný, Černý, Fojt, Holub, Řepa, Pekr, Bouzek, Jiříček, Taršinský, Beneš, - Píchal, Šilhavý, Kuncek, Kavan, Sovjak, Tábor, Hofman, Tomeček, Fiala, Šilhánek, Vodák

19. - 24. 4. 2017 Zell am See - turnaj pro 2002/2003

Rakousko - pro přihlášené hráče z LHKJ Prostějov /přihlášky do 15. 2. 2017 - tým bude doplněn hráči z jiných klubů přičemž hráči LHKJ PV mají v nominaci přednost. Více info v přiloženém dokumentu. Nominace - přihlášeni: Tomeček, Pekr, Sovjak, Píchal, Skoupý, Kavan

k aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]
 
 
Další stránky
123456>>

Hlavní partneři klubu

Město Prostějov Olpran LTLM
  • Aktuální zápas
  • Tabulka

Nenalezeny žádné plánované zápasy

P Tým Tým Z S B
1. CEB Č.Budějovice 52 171:101 111
2. JIH Jihlava 52 155:101 107
3. KLA Kladno 52 156:112 101
4. SLA Slavia 52 128:134 88
5. TRE Třebíč 52 135:144 81
6. UNL Ústí n/L 52 147:162 77
7. PRO Prostějov 52 162:155 77
8. BEN Benátky n/J 52 124:138 73
9. FRM Frýdek-Místek 52 146:153 72
10. PRE Přerov 52 136:143 70
11. LTM Litoměřice 52 131:133 68
12. HAV Havířov 52 127:131 64
13. KAD Kadaň 52 124:160 58
14. MST Most 52 111:186 45

Banner-1 Banner-1 Banner-1

TIP: nábytek |
ložnice

Copyright © 2005-2017 LHK Jestřábi Prostějov & eSports.cz, s.r.o.  | RSS

Nářadí //  Domy na klíč //  ČOV //  Subaru |  Žaluzie, rolety, markýzy //  Mazda, Mitsubishi, Infiniti, Volvo //  Sledujte hokej online aktuality. Forex jednoduše //  Recenze Forex brokerů //  brumlik-foto.cz //  Energetický audit // bwin.com